Loading color scheme

Про нас

Приватне акціонерне товариство «Броварський завод залізобетонних конструкцій» введений в експлуатацію у грудні 1963 року для забезпечення збірним залізобетоном при спорудженні промислових об’єктів, є одним з найбільших і найвідоміших підприємств будівельної індустрії в Україні.

Підприємство відзначатиме свій 55-річний ювілей 30 грудня цього року. Нам судилося за всю історію підприємства брати безпосередню участь у будівництві надзвичайно великої кількості різноманітних об’єктів. Саме з наших конструкцій були споруджені заводи промислового вузла Броварів (заводи: порошкової металургії, пластмас, шиноремонтний, ремонтно-механічний, алюмінієвих будівельних конструкцій, фабрика верхнього дитячого трикотажу, домобудівний комбінат, професійно-технічне училище №4), цехи заводів «Арсенал», «Більшовик», Дарницький шовковий комбінат, Київський мотоциклетний завод, завод гумо-азбестових виробів та взуттєва фабрика у Білій Церкві, картонно-паперовий комбінат, шкірзавод, біохімзавод в Обухові, радіозавод та м’ясокомбінат у Чернігові, меблева фабрика та завод «Білкозин» у Прилуках, центри логістики в Київській області, реконструкція Хмельницької АЕС та інші. Всього понад 1500 великих і малих підприємств.

Основні сфери діяльності підприємства:

  • Виготовлення залізобетонних конструкцій для промислового будівництва: ферми прогоном 18 і 24м, стінові панелі, плити покриття розміром 3*6 і 3*12м, колони різного призначення, підкранові балки 6 і 12м, плити покриття типу «П» розміром 3*18м, плити Т і 2Т, конструкції багатоповерхових промислових споруд, балки покриття прямокутного перерізу довжиною до 24м, фундаменти, блоки стін підвалів.
  • Виготовлення залізобетонних конструкцій і будівельних виробів для житлового будівництва: це конструкції для будинків каркасного типу - колони, ригелі, багатопустотні панелі перекриття довжиною до 9м, сантехнічні плити, перемички, сходові марші і площадки, індивідуальні балконні плити, огородження балконів.
  • Сучасні теплоізоляційні матеріали й вироби на основі спученого перлітового піску, який отримується на заводі: дрібноштучні стінові камені з перлітобетону щільністю від 500 до 800кг/м3, стінові панелі з перлітобетону М25 при щільності 600 кг/м3, ефективний утеплювач – струніт, як теплоізоляційну засипку використовують спучений перлітовий пісок фракції 0,16-5,0мм.

На замовлення завод виготовляє металоконструкції різного ступеня складності.

Застосування нових сучасних комплексних добавок поліфункціональної дії на основі полікарбоксилатів дозволяє виготовляти товарний бетон і розчин високої якості з наперед заданими технічними характеристиками.

Вся продукція заводу має сертифікат відповідності.

Поряд з повсякденними турботами з удосконалення технології і організації виробництва керівництво заводу надає офіційне працевлаштування, повний соцпакет. Враховуючи наявні можливості, працівники щорічно забезпечуються місцями в гуртожитку.

Падій Микола Олексійович - Голова Правління ПрАТ "Броварський ЗЗК" з 2012 року.

Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут в 1988 році по спеціальності інженер-будівельник, заслужений будівельник України.