Loading color scheme

Якщо вам потрібна допомога, ми маємо список часто задаваних питань та відповідей. Натисніть на питання нижче, щоб переглянути відповідь.

Кожен вид сировини, який надходить на підприємство, проходить ретельну перевірку, де визначають його фізико-механічні властивості. Далі розчин підлягає перевірці на збереження пластичності бетонної суміші, сумісності з хімічними домішками та інш.

Якість залежить в рівній мірі і від сировини, і від технології. Якщо високоякісний цемент дозувати з порушеннями, то Ви ніколи не отримаєте якісного бетону, і навпаки, якщо немає належного технічного обладнання, то хороша сировина –  це лише хороша сировина, яка, швидше за все, буде зіпсована.

Спосіб №1: Візьміть ящики з дерева з розміром 10х10х10 сантиметрів. Залийте в них бетонну суміш, перед цим форму злегка зволожують. По закінченню 28 днів ваші проби на аналіз в лабораторію для контролю відповідності замовленої марки.

Спосіб №2: Доставлений вам бетон повинен бути чисто сірим кольором. У тому випадку, якщо колір привезеного бетону світло-коричневий, то швидше за все піску в ньому набагато більше ніж потрібно. Такий бетон краще повернути назад виробникові.

Спосіб №3: Потрібно перевірити склад привезеної бетонної суміші. Маса повинна бути однорідною. Якщо компоненти погано промісити, це означає що бетон не якісний.

Спосіб №4: Коли всі спроби Вас влаштовують, але ви все ще сумніваєтеся, можете спробувати старий, перевірений дідівський метод. Необхідно вдарити по бетону після того, як він застигне. Якщо бетон буде кришиться від удару, то необхідно все починати з початку. У тому випадку якщо при ударі пролунає різкий дзвін, така будова простоїть дуже довго.

Бетон втрачає міцність через занадто швидкого випаровування вологи з суміші, в результаті процес гідрації зупиняється. Якщо температура вище 30 ° C, то бетон затвердіє вже через 1-2 години після замішування. Таким чином волога зберігається в осередках зерен цементу.

Візуальне визначення. Можливо визначення бетону за кольором: чим якісніше і міцніше суміш, тим синє колір. Якщо в рідині (цементне молоко) виступає жовтизна, то це говорить про глинистих домішках, або інших шлакодобавках. Чим густіше ця рідка фракція, тим вище марка бетону. Але, загалом, колір залежить і від ТУ заводу-виготовлювача, від добавок, які були застосовані при виробництві. Добре підготовлена ​​суміш не повинна містити зерен домішки, не покритих розчином. Більш щільний розчин повинен нагадувати зволожений грунт.

Перевірка міцності контактно. Перевірити бетон на міцність можна за допомогою спеціального приладу - склерометра. Призначення приладу - це визначення міцності методом ударного імпульсу. Склерометр коштує від 200 до 500 $. Вони бувають механічні та електронні. Навряд чи пересічний покупець забажає для одноразового використання купувати такий недешевий прилад.