Loading color scheme

Залізобетонні конструкції
Тел: (067) 148-4847

Високоякісна продукція за розумними цінами

Виготовлення високоякісних залізобетонних виробів: плит перекриття, елементів огорож, блоків для підвалів і фундаментів тощо.

Товарний бетон
Teл: (067) 148-4847, (050) 778-5422

Високоякісний товарний бетон та бетонні суміші

Фібробетон, гідротехнічний бетон, високоміцний бетон, полімербетон, швидкотвердіючий бетон, саморозрівнюючий бетон, шляхові бетони та мостовий бетон.

Доставка бетону
Teл: (050) 778-5422

Швидка та зручна доставка бетону по Київському регіону

Зручний спосіб доставки бетону та бетонних сумішей до Вашого будівельного майданчика за допомогою автобетонозмішувачів.

Як перевірити марку бетону?

Візуальне визначення. Можливо визначення бетону за кольором: чим якісніше і міцніше суміш, тим синє колір. Якщо в рідині (цементне молоко) виступає жовтизна, то це говорить про глинистих домішках, або інших шлакодобавках. Чим густіше ця рідка фракція, тим вище марка бетону. Але, загалом, колір залежить і від ТУ заводу-виготовлювача, від добавок, які були застосовані при виробництві. Добре підготовлена ​​суміш не повинна містити зерен домішки, не покритих розчином. Більш щільний розчин повинен нагадувати зволожений грунт.

Перевірка міцності контактно. Перевірити бетон на міцність можна за допомогою спеціального приладу - склерометра. Призначення приладу - це визначення міцності методом ударного імпульсу. Склерометр коштує від 200 до 500 $. Вони бувають механічні та електронні. Навряд чи пересічний покупець забажає для одноразового використання купувати такий недешевий прилад.