Loading color scheme

Залізобетонні конструкції
Тел: (067) 148-4847

Високоякісна продукція за розумними цінами

Виготовлення високоякісних залізобетонних виробів: плит перекриття, елементів огорож, блоків для підвалів і фундаментів тощо.

Товарний бетон
Teл: (067) 148-4847, (050) 778-5422

Високоякісний товарний бетон та бетонні суміші

Фібробетон, гідротехнічний бетон, високоміцний бетон, полімербетон, швидкотвердіючий бетон, саморозрівнюючий бетон, шляхові бетони та мостовий бетон.

Доставка бетону
Teл: (050) 778-5422

Швидка та зручна доставка бетону по Київському регіону

Зручний спосіб доставки бетону та бетонних сумішей до Вашого будівельного майданчика за допомогою автобетонозмішувачів.

Як перевірити якість бетону?

Спосіб №1: Візьміть ящики з дерева з розміром 10х10х10 сантиметрів. Залийте в них бетонну суміш, перед цим форму злегка зволожують. По закінченню 28 днів ваші проби на аналіз в лабораторію для контролю відповідності замовленої марки.

Спосіб №2: Доставлений вам бетон повинен бути чисто сірим кольором. У тому випадку, якщо колір привезеного бетону світло-коричневий, то швидше за все піску в ньому набагато більше ніж потрібно. Такий бетон краще повернути назад виробникові.

Спосіб №3: Потрібно перевірити склад привезеної бетонної суміші. Маса повинна бути однорідною. Якщо компоненти погано промісити, це означає що бетон не якісний.

Спосіб №4: Коли всі спроби Вас влаштовують, але ви все ще сумніваєтеся, можете спробувати старий, перевірений дідівський метод. Необхідно вдарити по бетону після того, як він застигне. Якщо бетон буде кришиться від удару, то необхідно все починати з початку. У тому випадку якщо при ударі пролунає різкий дзвін, така будова простоїть дуже довго.